DINB27630
  • DINB27630
  • Obrázok
Dostupnosť: na sklade v EÚ
Dostupnosť na predajni:
Bratislava - Na objednávku
Košice - Na objednávku
Žilina - Na objednávku
Zálohovaný droj 27,6V/3A na DIN lištu
Výrobca:
Obj. čislo:
Napájanie: 176÷264VAC
Výstup napájania: 3A/27,6VDC
Prúd nabíjania akumulátora: 0,2A
Účinnosť: 88%
Zabezpečenie: SCP, OLP, UVP*
Rozmery: L=122, W=93, H=60 [+/- 2mm]
Záruka: 2 roky od dátumu výroby
Poznámky: montáž na DIN lištu
Parametre
Hmotnosť0,48 kg
Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt
Otázka k produktu: DINB27630 - (5902135300091)
Pridať do wishlistu
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.
Naposledy navštívené
DINB27630