- PSBEN10A12E/LCD
Napájanie: 230VAC/50Hz
Výstup napájania:
- 10A/13,8VDC - pre všeobecné použitie
- 5,41A/13,8VDC - pre stupeň 1,2
- 2,16A/13,8VDC - pre stupeň 3
Prúd nabíjania akumulátora: 0,6A/1,5A/2,2A/3A
Miesto na akumulátor: 65Ah/12V
Odber prúdu sústavou zdroja: 26 mA
Účinnosť: 80%