Zafukovací kabel MICRO Solarix 24vl 9/12

  • Zafukovací kabel MICRO Solarix 24vl 9/12
Na objednanie
Zafukovací optický kábel konštrukcie MICRO s HDPE plášťom a triedou reakcie na oheň FCA 24 vlákien SM 9/125 G.657A1
Výrobca:
Obj. čislo:
70299249

Prílohy na stiahnutie

technické parametre • Typ kábla [?]: Zafukovací • Typ vlákna [?]: 9/125 mikrometrov • Trieda reakcie na oheň, typ plášťa [?]: FCA HDPE • Typ kábla podľa výplne: gélový • Typ podľa počtu trubičiek: MLT • Prevádzková teplota: -30 ° C to +60 ° C • Inštalačný teplota: 0 ° C do + 60 ° C • Skladovacia teplota: -30 ° C to +60 ° C • Špecifikácia vlákna: G657.A1 • Útlm pri 1310nm: 0.38 dB / km • Útlm pri 1550nm: 0.22 dB / km • Priemer kábla: 6.0 mm • Hmotnosť kábla (kg / km): 28 kg / km • Krátkodobá ťahová odolnosť: 500 N • Krátkodobá tlaková odolnosť: 500 N / 100mm • Minimálny polomer ohybu (krátkodobo): 10xD kábla • Minimálny polomer ohybu (dlhodobo): 20xD kábla popis produktu Zafukovací optický kábel Solarix SXKO-MICRO-24-OS-HDPE s triedou reakcie na oheň Fc je vďaka vysoko viskoznímu HDPE plášti, ktorý umožňuje jednoduché kĺzanie kábla po vnútornom obvode trubičky, vhodný pre zafukovanie do HDPE trubiek a mikrotrubiček. Samotná vlákna sú uložené v trubičke plnené gélom, vďaka čomu sú chránené pred vniknutím vody a sú uložené vžy po 12tich vláknach v trubičke. Použitá primárna ochrana vlákien má štandardný priemer 250µm. Optický kábel neobsahuje žiadne kovové prvky a je plne dielektrický. Samotné vlákno je typu G.657A1.

Parametre

Hmotnosť0,05 kg

Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt

Otázka k produktu: Zafukovací kabel MICRO Solarix 24vl 9/12 - (70299249)

Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.

Naposledy navštívené

Zafukovací kabel MICRO Solarix 24vl 9/12

Zafukovací optický kábel konštrukcie MICRO s HDPE plášťom a triedou reakcie na oheň FCA 24 vlákien SM 9/125 G.657A1


 

Veľká akcia na Video Interkomy platná od 1.6.2024 do 30.6.2024

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.