- PSB-24V2A
Napájanie : 200÷240VAC
Výstup napájania : 2A/27.6VDC
Prúd nabíjania akumulátora : 0.2A/0.5A
Účinnosť : 90%
Rozmery : 129 x 40 x 98 [+/-2 mm]
Zabezpečenia : SCP, OLP, OVP, UVP
Signalizácia : optická signalizácia LED
Záruka : 2 roky od dátumu výroby
Poznámky - na montáž na DIN lištu – vyžadované uchytenie DIN2
Parametre
| Výstupné napätie | 24VDC-47,9VDC |