- 75PS13V8/5A.4
Modul spínaného zálohovaného zdroja s odpojovačom a obmedzovačom, 13.8VDC/5A, 75W, IP20. Odpojenie akumulátora pri poklese napätia pod hodnotu 10.5VDC ako ochrana proti hlbokému vybitiu. Hodnota obmedzovača nabíjacieho prúdu do akumulátora nastaviteľná v piatich krokoch. Optická signalizácia činnosti a preťaženia zdroja. Maximálna kapacita záložného akumulátora 40Ah. Maximálna úroveň nabíjacieho prúdu do akumulátora 4A a nastaviteľná v krokoch po jednom ampéri. Rozmery 120x102x48mm.
Parametre
| Výstupné napätie | 12VDC-23,9VDC |