Menu
  • Úvod
  • >>
  • DS-3T0510HP-E/HS

DS-3T0510HP-E/HS

  • DS-3T0510HP-E/HS
Skladom na predajni
8-portový nemanažovateľný gigabitový PoE switch na DIN lištu
Výrobca:
Obj. čislo:
301801604
L2,
Unmanaged,
8 Gigabit RJ45 PoE ports,
2 Gigabit SFP uplink ports,
802.3af/at/bt, port 1-2 support Hi-PoE 90w,
PoE power budget 110W,
ports 7-8 support up to 300meter,
6KV surge protection,
supports POE watchdog,
port isolation,
-30~65°C, DIN rail

Parametre

Hmotnosť1,49 kg

Súvisiaci tovar

    GBIC-101

    Modul GBIC-101, režim s jedným režimom, 1,25 G, Tx / Rx: 1310, LC, 20 KM, DDM (TORNADO)
    na sklade v EÚ
    Obj. čislo: 5902135310298

    GBIC-102

    Modul GBIC-102, multimode, 1.25G, Tx / Rx: 1310, LC, 2KM, DDM (TORNADO)
    Skladom na predajni
    Obj. čislo: 5902135310304

    GBIC-103

    Modul GBIC-103, režim s jedným režimom, 1,25 G, Tx: 1310 / Rx: 1550, SC, 20 km, DDM
    na sklade v EÚ
    Obj. čislo: 5902135310311

    GBIC-104

    Modul GBIC-104, v jednom režime, 1,25 G, Tx: 1550 / Rx: 1310, SC, 20 km, DDM (TORNADO)
    na sklade v EÚ
    Obj. čislo: 5902135310328

    GBIC-105

    Modul GBIC-105, v jednom režime, 1,25 G, Tx: 1310 / Rx: 1550, LC, 20 KM, DDM (TORNADO)
    Skladom na predajni
    Obj. čislo: 5902135310335

    GBIC-106

    Modul GBIC-106, v jednom režime, 1,25 G, Tx: 1550 / Rx: 1310, LC, 20 KM, DDM (TORNADO)
    Skladom na predajni
    Obj. čislo: 5902135310342

    DS-7108NI-Q1(C)

    8 kanálový sieťový záznamník
    Skladom na predajni
    Obj. čislo: 303613785

    DS-7732NXI-K4

    32 kanálový sieťový záznamník, 4K, RAID
    Skladom na predajni
    Obj. čislo: 303616147

Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt

Otázka k produktu: DS-3T0510HP-E/HS - (301801604)

Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.

Naposledy navštívené

DS-3T0510HP-E/HS

8-portový nemanažovateľný gigabitový PoE switch na DIN lištu


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.