DS-QAZ1120G1R-B
  • DS-QAZ1120G1R-B
Dostupnosť: Na objednávku
Dostupnosť na predajni:
Bratislava - Na objednávku
Košice - Na objednávku
Žilina - Na objednávku
20 W IP nástenný reproduktor Hikvision pre sieťové ozvučenie.
Výrobca:
Obj. čislo:
Hikvision DS-QAZ1120G1R-B je IP reproduktor s výkonom 20 W určený pre sieťové ozvučovacie systémy. Podporuje IP audio prenos, PoE napájanie a integráciu do Hikvision PA platformy. Vhodný pre hlasové hlásenia a ozvučenie priestorov.
Parametre
Hmotnosť0,312 kg
Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt
Otázka k produktu: DS-QAZ1120G1R-B - (347000004)
Pridať do wishlistu
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.
Naposledy navštívené
DS-QAZ1120G1R-B
Na objednávku
Obj. čislo: 347000004
AE-VC583I-IS/P(H)(RJ45)(12mm)
5 MP mobilná ANPR IP kamera Hikvision s pevný 12 mm objektívom a PoE RJ45 pre detailný dlhší záber s True WDR a IR prísvitom.
Na objednávku
Obj. čislo: 316400959
iDS-2CD7AC6G2-IZHSY(2.8-12mm)
12 MP DeepinView IP bullet kamera s motorickým varifokálnym objektívom 2.8–12 mm, IR do 60 m a pokročilou analytikou.
Na objednanie
iDS-2CD7587G2/P-XZHSY(2.8-12mm)(O-STD)
Kamera je vybavená 1/1.8" progresívnym CMOS snímačom s rozlíšením 3072 × 1296 px (4 MP) a motorickým varifokálnym objektívom 2.8–12 mm, ktorý umožňuje flexibilné nastavenie zorného poľa. Podporuje pokročilé obrazové spracovanie vrátane WDR, BLC, HLC, 3D DNR a efektívnu kompresiu H.265+/H.265/H.264+/H.264. IR prisvietenie dosahuje až 50 m a kamera je schopná inteligentnej detekcie osôb a vozidiel. Krytie IP67/IK10 zabezpečuje spoľahlivú exteriérovú prevádzku, napájanie je možné cez PoE alebo 12 V DC.