- HDR-100-24
Napájanie: 85÷264VAC / 120÷370VDC
Výstup napájania: 3,83A/24VDC
Rozsah regulácie výstupného napätia: 24V÷25,5V
Účinnosť: 90%
Zabezpečenie: SCP, OLP, OVP*
Rozmery: W=70 L=90 H=54,5mm