HM-TD8168-230ZN2FL/G0/T2
  • HM-TD8168-230ZN2FL/G0/T2
Dostupnosť: Na objednanie
Dostupnosť na predajni:
Bratislava - Na objednávku
Košice - Na objednávku
Žilina - Na objednávku
Termokamera Bullet 384×288 s ohniskom 230 mm
Výrobca:
Obj. čislo:
Vyhotovenie kamery
PTZ
Kategória
Prémiová
Rozlíšenie (MPx)
2 a 2 a 640 x 512
Objektív (mm)
4 a 10 - 1200 a 15 - 230
Technológia
Bispectral
Séria
HIKMICRO
Prísvit
Laser
Alarm I/O
Áno
Audio
Áno
Zoom
Farba
Biela
Prílohy na stiahnutie
HM-TD8168-230ZN2FL/G0/T2 má VOx senzor 384×288, ohnisko 230 mm, NETD ?20 mK a inteligentnú detekciu pohybu, prekročenie čiary a narušenie zóny s bi-spectrum fúziou.
Parametre
Vyhotovenie kamery PTZ
Kategória Prémiová
Rozlíšenie (MPx) 2 a 2 a 640 x 512
Objektív (mm) 4 a 10 - 1200 a 15 - 230
Technológia Bispectral
Séria HIKMICRO
Prísvit Laser
Alarm I/O Áno
Audio Áno
Zoom Áno
Farba Biela
Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt
Otázka k produktu: HM-TD8168-230ZN2FL/G0/T2 - (305502312)
Pridať do wishlistu
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.
Naposledy navštívené
HM-TD8168-230ZN2FL/G0/T2
Na objednanie
Obj. čislo: 305502312
iDS-2CD7587G2/P-XZHSY(2.8-12mm)(O-STD)
Kamera je vybavená 1/1.8" progresívnym CMOS snímačom s rozlíšením 3072 × 1296 px (4 MP) a motorickým varifokálnym objektívom 2.8–12 mm, ktorý umožňuje flexibilné nastavenie zorného poľa. Podporuje pokročilé obrazové spracovanie vrátane WDR, BLC, HLC, 3D DNR a efektívnu kompresiu H.265+/H.265/H.264+/H.264. IR prisvietenie dosahuje až 50 m a kamera je schopná inteligentnej detekcie osôb a vozidiel. Krytie IP67/IK10 zabezpečuje spoľahlivú exteriérovú prevádzku, napájanie je možné cez PoE alebo 12 V DC.
Na objednanie
Obj. čislo: 311331891
iDS-2CD7AC6G2-IZHSY(2.8-12mm)
12 MP DeepinView IP bullet kamera s motorickým varifokálnym objektívom 2.8–12 mm, IR do 60 m a pokročilou analytikou.
DS-QAZ1120G1R-B
20 W IP nástenný reproduktor Hikvision pre sieťové ozvučenie.