- HPB28-12N
Napätie: 12VDC
Kapacita: 28Ah/C20
Napätie nabíjania v 25oC:
- činnosť s akumulátorom: 13,5÷13,8VDC
- cyklická činnosť: 14,4÷14,9VDC
Prúd nabíjania:
- odporúčaný: 2,6A
- maximálny: 7,8A
Rozmery: W=175 H=125 D=166 [+/- 2mm]
Poznámky:
bezúdržbový akumulátor, vyhotovený v technológii AGM
projektovaná životnosť: 5÷8 rokov v 20°C
Jedno balíček obsahuje 1 kusov.
Parametre
| Napätie (V) | 12V |