- HPSB-24V7A-C
Napájanie : 200÷240VAC
Výstup napájania : 6A/27.6VDC
Prúd nabíjania akumulátora : 1A/2A
Akumulátor : 2 x 7Ah / 2 x 17Ah
Účinnosť : 88%
Rozmery : 330 x 380 x 173 [+/-2 mm]
oddialenie od podložky: 14 mm
Zabezpečenia : SCP, OLP, OVP, UVP, tamper – otvorenie skrinky
Zatváranie : skrutky (možnosť montáže zámku)
Montáž : povrchová montáž
Signalizácia : optická signalizácia LED
Vyhotovenie : plech DC01, 1mm, RAL9003 (biela), kovová
Stupeň krytia : IP 20
Záruka : 2 roky od dátumu výroby
Parametre
| Výstupné napätie | 24VDC-47,9VDC |