HRP-100-24
  • HRP-100-24
Dostupnosť: na sklade v EÚ
Dostupnosť na predajni:
Bratislava - Na objednávku
Košice - Na objednávku
Žilina - Na objednávku
Zdroj 24V/108W/4,5A do skrinky
Výrobca:
Obj. čislo:
Napájanie: 85÷264VAC / 120÷370VDC
Výstup napájania: 4,5A/24VDC
Rozsah regulácie výstupného napätia: 22,8÷28,8VDC
Účinnosť: 88,5%
Zabezpečenie: SCP, OLP, OVP, OHP*
Rozmery: W=159 L=97 H=38mm
Poznámky: zabudovaná aktívna funkcia korekcie výkonu (active PFC)
Parametre
Hmotnosť0,56 kg
Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt
Otázka k produktu: HRP-100-24 - (5901643197841)
Pridať do wishlistu
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.
Naposledy navštívené
HRP-100-24
Zdroj 24V/108W/4,5A do skrinky