- NDR-480-48
Napájanie: 90÷264VAC / 127÷370VDC
Výstup napájania: 10A/48VDC
Rozsah regulácie výstupného napätia: 48V÷55V
Účinnosť: 92,5%
Zabezpečenie: SCP, OLP, OVP, OHP*
Rozmery: W=85 H=125 D=128 mm