- PSB-48V5A
Napájanie : 200÷240VAC
Výstup napájania : 4.5A/54VDC
Prúd nabíjania akumulátora : 0.5A/1A/2A
Účinnosť : 87%
Rozmery : 237 x 54 x 168 [+/-2 mm]
Zabezpečenia : SCP, OLP, OVP, UVP, OHP
Signalizácia : optická signalizácia LED
Záruka : 2 roky od dátumu výroby
Poznámky - na montáž na DIN lištu – vyžadované uchytenie DIN4
Parametre
| Výstupné napätie | 48VDC a viac |