- PSG2-12V1A
Zdroje 200÷240VAC
Výstup napájania 1A/13.8VDC
Zhoda s normami Konštrukcia zhodná s normou EN50131, stupeň 1÷2
EN60839-11
Prúd nabíjania akumulátora 0.2A
Účinnosť 86%
Rozmery 110 x 78 x 36 [+/-2 mm]
Zabezpečenia SCP, OLP, OVP, UVP
Technické výstupy typu relé EPS – porucha siete AC
APS – porucha akumulátora
Záruka 2 roky od dátumu výroby
Poznámky - automatický test akumulátorov každých 5 min
- na montáž na DIN lištu – vyžadované uchytenie DIN2
- Additional accessories: set of LED optical indication PKAZ168
Parametre
| Výstupné napätie | 12VDC-23,9VDC |