SD-150B-12
  • SD-150B-12
Dostupnosť: na sklade v EÚ
Dostupnosť na predajni:
Bratislava - Na objednávku
Košice - Na objednávku
Žilina - Na objednávku
Menič DC/DC 12V/150W/12,5A, vstupné napätie 19 až 36VDC, výstupné napätie 11 až 16VDC
Výrobca:
Obj. čislo:
12.5A/12VDC; U=11÷16VDC; U(in)=19÷36VDC; 199 x 50 x 110
Parametre
Hmotnosť0,86 kg
Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt
Otázka k produktu: SD-150B-12 - (5902135304716)
Pridať do wishlistu
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.
Naposledy navštívené
SD-150B-12
na sklade v EÚ
Obj. čislo: 5902135304716
BioLite N2 (BLN2-ODB)
Čítačka odtlačkov prstov/kontroler, Dual RFID(125kHz EM & 13.56 MHz MIFARE, MIFARE Plus, DESFire/EV1/EV2), 2.4GHz BLE, Optický senzor(OP6), IP67