- SDR-960-24
Napájanie: 180÷264VAC / 254÷370VDC
Výstup napájania: 40A/24VDC
Rozsah regulácie výstupného napätia: 24V÷28V
Účinnosť: 94%
Zabezpečenie: SCP, OLP, OVP, OHP*
Rozmery: W=110 H=125 D=150mm