- Úvod
- >>
- SIEŤOVÉ PRVKY
- >>
- OMADA SDN
- >>
- SG5452XMPP
• 8× gigabitové porty 802.3af/at/bt PoE++ s výkonom až 90 W na port
• 40× gigabitové porty 802.3af/at PoE+ s výkonom až 30 W na port
• 4× 10 Gb/s SFP+ sloty
• Celkový PoE rozpočet až 770 W*
• Fast PoE a Perpetual PoE
• Fyzické stohovanie až 4 jednotiek pre integrovanú redundanciu a vyšší výkon
• Funkcie L3: RIP, OSPF, statické smerovanie a DHCP server/relay
• Bezpečnostné funkcie: ACL, Port Security, ochrana proti DoS útokom, 802.1X
• ERPS podporuje rýchlu ochranu a obnovu v kruhovej topológii
• Centralizovaná cloudová správa cez Omada SDN Controller
• Samostatná správa cez webové rozhranie, CLI, SNMP a RMON
Parametre
| Manažment | Áno |
|---|---|
| OMADA zariadenie | Switch |
| OMADA SDN | Áno |
| Odolnosť | Štandardný |
| Ventilátor | Nie |
| Montáž | 19" rack |
| PoE napájanie | Áno |
| PoE výkon (celkový) | 251W a viac |
| PoE výkon (port) | IEEE 802.3af (PoE 15.4W) |
| Rýchlosť Uplink (max.) | GE (1Gbps) |
| Rýchlosť Downlink (max.) | GE (1Gbps) |
| SFP porty | Nie |
| I/O porty | Nie |
| RS485 porty | Nie |
| Celkový počet portov | 30 a viac |
| Počet SFP portov | 3 a viac |
Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt
Otázka k produktu: SG5452XMPP - (SG5452XMPP)
Naposledy navštívené





.jpg)






























