- HPSB-12V3A-B
Zdroje 200÷240VAC
Výstup napájania 3A/13.8VDC
Prúd nabíjania akumulátora 0.5A
Akumulátor 1 x 7Ah
Účinnosť 87%
Rozmery 200 x 230 x 82 [+/-2 mm]
oddialenie od podložky: 8 mm
Zabezpečenia SCP, OLP, OVP, UVP, tamper – otvorenie skrinky
Zatváranie skrutky (možnosť montáže zámku)
Montáž povrchová montáž
Signalizácia optická signalizace LED
Vyhotovenie plech DC01, 0.7mm, RAL9003 (biela), kovová
Stupeň krytia IP 20
Záruka 2 roky od dátumu výroby
Parametre
| Výstupné napätie | 12VDC-23,9VDC |