HPSB-12V5A-C
  • HPSB-12V5A-C
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť na predajni:
Bratislava - Na sklade
Košice - Na sklade
Žilina - Na objednávku
Zálohovaný zdroj 13,8V/5A/17Ah, s miestom na akumulátor 17Ah
Výrobca:
Obj. čislo:
Výstupné napätie
12VDC-23,9VDC
Využitie
Pre všeobecné účely, Pre CCTV
Výstupný prúd
4-7A
Skriňa s priestorom na batérie
18Ah
Batériová prevádzka
Áno
Prevedenie zdroja
V kovovom kryte
Zálohovanie
Zálohovaný
Zdroje 200÷240VAC
Výstup napájania 5A/13.8VDC
Prúd nabíjania akumulátora 0.5A/1A
Akumulátor 1 x 7Ah / 1 x 17Ah
Účinnosť 87%
Rozmery 230 x 300 x 82 [+/-2 mm]
oddialenie od podložky: 8 mm
Zabezpečenia SCP, OLP, OVP, UVP, tamper – otvorenie skrinky
Zatváranie skrutky (možnosť montáže zámku)
Montáž povrchová montáž
Signalizácia optická signalizace LED
Vyhotovenie plech DC01, 0.7mm, RAL9003 (biela), kovová
Stupeň krytia IP 20
Záruka 2 roky od dátumu výroby
Parametre
Výstupné napätie 12VDC-23,9VDC
Využitie Pre všeobecné účely, Pre CCTV
Výstupný prúd 4-7A
Skriňa s priestorom na batérie 18Ah
Batériová prevádzka Áno
Prevedenie zdroja V kovovom kryte
Zálohovanie Zálohovaný
Hmotnosť1,9 kg
Súvisiaci tovar
Bezúdržbový olovený akumulátor 12V/9Ah, AGM VRLA, vnútorný odpor 20mΩ, konektor faston 6.3mm, optimálna živostnosť 5-8 rokov. Vhodný pre napájanie EZS, ACCESS, CCTV, UPS, EPS, HSP, MaR.
Skladom
Obj. čislo: HPB9-12
Bezúdržbový olovený akumulátor 12V/7Ah, AGM VRLA, vnútorný odpor 28mΩ, konektor faston 4.7mm, optimálna živostnosť 3-5 rokov. Vhodný pre napájanie EZS, ACCESS, CCTV, UPS, MaR.
Skladom
Obj. čislo: SCB7-12
Bezúdržbový olovený akumulátor 12V/7Ah, AGM VRLA, vnútorný odpor 26mΩ, konektor faston 4.7mm, optimálna živostnosť 5-8 rokov. Vhodný pre napájanie EZS, ACCESS, CCTV, UPS, EPS, HSP, MaR.
Obj. čislo: HPB7-12
Bezúdržbový olovený akumulátor 12V/18Ah, AGM VRLA, vnútorný odpor 17mΩ, konektor Ø5.5mm, optimálna živostnosť 3-5 rokov. Vhodný pre napájanie EZS, ACCESS, CCTV, UPS, MaR.