HPSB-24V3A-B
  • HPSB-24V3A-B
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť na predajni:
Bratislava - Na objednávku
Košice - Na objednávku
Žilina - Na sklade
Zálohovaný zdroj 3A/27,6VDC, nahrádza HPSB3524B, HPSB3524C
Výrobca:
Obj. čislo:
Výstupné napätie
24VDC-47,9VDC
Využitie
Pre všeobecné účely
Výstupný prúd
0,1-3A
Skriňa s priestorom na batérie
7-9Ah
Batériová prevádzka
Áno
Prevedenie zdroja
V kovovom kryte
Zálohovanie
Zálohovaný
Zdroje 200÷240VAC
Výstup napájania 3A/27.6VDC
Prúd nabíjania akumulátora 0.5A/1A
Akumulátor 2 x 7Ah
Účinnosť 87%
Rozmery 300 x 300 x 105 [+/-2 mm]
oddialenie od podložky: 8 mm
Zabezpečenia SCP, OLP, OVP, UVP, tamper – otvorenie skrinky
Zatváranie skrutky (možnosť montáže zámku)
Montáž povrchová montáž
Signalizácia optická signalizace LED
Vyhotovenie plech DC01, 0.7mm, RAL9003 (biela), kovová
Stupeň krytia IP 20
Záruka 2 roky od dátumu výroby
Parametre
Výstupné napätie 24VDC-47,9VDC
Využitie Pre všeobecné účely
Výstupný prúd 0,1-3A
Skriňa s priestorom na batérie 7-9Ah
Batériová prevádzka Áno
Prevedenie zdroja V kovovom kryte
Zálohovanie Zálohovaný
Hmotnosť2,4 kg
Súvisiaci tovar
Bezúdržbový olovený akumulátor 12V/7Ah, AGM VRLA, vnútorný odpor 26mΩ, konektor faston 4.7mm, optimálna živostnosť 5-8 rokov. Vhodný pre napájanie EZS, ACCESS, CCTV, UPS, EPS, HSP, MaR.
Skladom
Obj. čislo: HPB7-12
Bezúdržbový olovený akumulátor 12V/7Ah, AGM VRLA, vnútorný odpor 28mΩ, konektor faston 4.7mm, optimálna živostnosť 3-5 rokov. Vhodný pre napájanie EZS, ACCESS, CCTV, UPS, MaR.
Skladom
Obj. čislo: SCB7-12
Bezúdržbový olovený akumulátor 12V/9Ah, AGM VRLA, vnútorný odpor 20mΩ, konektor faston 6.3mm, optimálna živostnosť 5-8 rokov. Vhodný pre napájanie EZS, ACCESS, CCTV, UPS, EPS, HSP, MaR.
Obj. čislo: HPB9-12
Alternatívny tovar
Zálohovaný zdroj 13,8V/2A/7Ah, miesto na akumulátor 7Ah
Obj. čislo: 5902135318980
Zálohovaný zdroj 13,8V/3A/7Ah, miesto na akumulátor 7Ah
Obj. čislo: 5902135319437
Zálohovaný zdroj 13,8V/5A/17Ah, s miestom na akumulátor 17Ah
Zálohovaný zdroj 13,8V/20A/65Ah, miesto na akumulátor 65Ah
na sklade v EÚ
Zálohovaný zdroj 13,8V/7A/17Ah, s miestom na akumulátor 17Ah
Zálohovaný zdroj 13,8V/3A/17Ah, s miestom na akumulátor 17Ah