- HPSB-24V3A-B
Zdroje 200÷240VAC
Výstup napájania 3A/27.6VDC
Prúd nabíjania akumulátora 0.5A/1A
Akumulátor 2 x 7Ah
Účinnosť 87%
Rozmery 300 x 300 x 105 [+/-2 mm]
oddialenie od podložky: 8 mm
Zabezpečenia SCP, OLP, OVP, UVP, tamper – otvorenie skrinky
Zatváranie skrutky (možnosť montáže zámku)
Montáž povrchová montáž
Signalizácia optická signalizace LED
Vyhotovenie plech DC01, 0.7mm, RAL9003 (biela), kovová
Stupeň krytia IP 20
Záruka 2 roky od dátumu výroby
Parametre
| Výstupné napätie | 24VDC-47,9VDC |