HPSG2-12V20A-E
  • HPSG2-12V20A-E
Dostupnosť: na sklade v EÚ
Dostupnosť na predajni:
Bratislava - Na objednávku
Košice - Na objednávku
Žilina - Na objednávku
Zálohovaný zdroj 13,8V/20A/65Ah, miesto pre akumulátor 65Ah, Grade 2
Výrobca:
Obj. čislo:
Výstupné napätie
12VDC-23,9VDC
Využitie
Pre všeobecné účely, Pre CCTV, Viac technických výstupov
Výstupný prúd
20A a viac
Batériová prevádzka
Áno
Skriňa s priestorom na batérie
65Ah
Prevedenie zdroja
V kovovom kryte
Normy
EN50131, EN60839-11
Zálohovanie
Zálohovaný
Prílohy na stiahnutie
Zdroje 200÷240VAC
Výstup napájania 18A/13.8VDC
Zhoda s normami Konštrukcia zhodná s normou EN50131, stupeň 1÷2 EN60839-11
Prúd nabíjania akumulátora 2A/4A/8A
Akumulátor 1 x 7Ah / 1 x 17Ah / 1 x 28Ah / 1 x 44Ah / 1 x 65Ah
Účinnosť 87%
Rozmery 460 x 390 x 173 [+/-2 mm]
oddialenie od podložky: 14 mm
Zabezpečenia SCP, OLP, OVP, UVP, tamper – otvorenie skrinky
Technické výstupy typu relé EPS – porucha siete AC
APS – porucha akumulátora
Zatváranie skrutky (možnosť montáže zámku)
Montáž povrchová montáž
Signalizácia optická signalizace LED
Vyhotovenie plech DC01, 1mm, RAL9003 (biela), kovová
Stupeň krytia IP 20
Záruka 2 roky od dátumu výroby
Parametre
Výstupné napätie 12VDC-23,9VDC
Využitie Pre všeobecné účely, Pre CCTV, Viac technických výstupov
Výstupný prúd 20A a viac
Batériová prevádzka Áno
Skriňa s priestorom na batérie 65Ah
Prevedenie zdroja V kovovom kryte
Normy EN50131, EN60839-11
Zálohovanie Zálohovaný
Hmotnosť6,54 kg
Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt
Otázka k produktu: HPSG2-12V20A-E - (5902135321089)
Pridať do wishlistu
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.
Naposledy navštívené
HPSG2-12V20A-E
na sklade v EÚ
Obj. čislo: 5902135321089
iDS-2CD72265G0/E(50mm)
26 MP DeepinView IP telekamera s pevnou ohniskovou vzdialenosťou 50 mm a IR prisvietením do 100 m.