- HPSG2-12V20A-E
Zdroje 200÷240VAC
Výstup napájania 18A/13.8VDC
Zhoda s normami Konštrukcia zhodná s normou EN50131, stupeň 1÷2 EN60839-11
Prúd nabíjania akumulátora 2A/4A/8A
Akumulátor 1 x 7Ah / 1 x 17Ah / 1 x 28Ah / 1 x 44Ah / 1 x 65Ah
Účinnosť 87%
Rozmery 460 x 390 x 173 [+/-2 mm]
oddialenie od podložky: 14 mm
Zabezpečenia SCP, OLP, OVP, UVP, tamper – otvorenie skrinky
Technické výstupy typu relé EPS – porucha siete AC
APS – porucha akumulátora
Zatváranie skrutky (možnosť montáže zámku)
Montáž povrchová montáž
Signalizácia optická signalizace LED
Vyhotovenie plech DC01, 1mm, RAL9003 (biela), kovová
Stupeň krytia IP 20
Záruka 2 roky od dátumu výroby
Parametre
| Výstupné napätie | 12VDC-23,9VDC |
|---|---|
| Využitie | Pre všeobecné účely, Pre CCTV, Viac technických výstupov |
| Výstupný prúd | 20A a viac |