- HPSG2-24V2A-B
Zdroje 200÷240VAC
Výstup napájania 2A/27.6VDC
Zhoda s normami Konštrukcia zhodná s normou EN50131, stupeň 1÷2 EN60839-11
Prúd nabíjania akumulátora 0.5A/1A
Akumulátor 2 x 7Ah
Účinnosť 89%
Rozmery 230 x 300 x 82 [+/-2 mm]
oddialenie od podložky: 8 mm
Zabezpečenia SCP, OLP, OVP, UVP, tamper – otvorenie skrinky
Technické výstupy typu relé EPS – porucha siete AC
APS – porucha akumulátora
Zatváranie skrutky (možnosť montáže zámku)
Montáž povrchová montáž
Signalizácia optická signalizace LED
Vyhotovenie plech DC01, 0.7mm, RAL9003 (biela), kovová
Parametre
| Výstupné napätie | 24VDC-47,9VDC |