HPSG2-24V2A-B
  • HPSG2-24V2A-B
Dostupnosť: na sklade v EÚ
Dostupnosť na predajni:
Bratislava - Na objednávku
Košice - Na objednávku
Žilina - Na objednávku
Zálohovaný zdroj 27,6V/2A/2x7Ah, miesto pre akumulátor 2x7Ah, Grade 2
Výrobca:
Obj. čislo:
Výstupné napätie
24VDC-47,9VDC
Využitie
Pre všeobecné účely, Viac technických výstupov
Výstupný prúd
0,1-3A
Batériová prevádzka
Áno
Skriňa s priestorom na batérie
7-9Ah
Prevedenie zdroja
V kovovom kryte
Normy
EN50131, EN60839-11
Zálohovanie
Zálohovaný
Prílohy na stiahnutie
Zdroje 200÷240VAC
Výstup napájania 2A/27.6VDC
Zhoda s normami Konštrukcia zhodná s normou EN50131, stupeň 1÷2 EN60839-11
Prúd nabíjania akumulátora 0.5A/1A
Akumulátor 2 x 7Ah
Účinnosť 89%
Rozmery 230 x 300 x 82 [+/-2 mm]
oddialenie od podložky: 8 mm
Zabezpečenia SCP, OLP, OVP, UVP, tamper – otvorenie skrinky
Technické výstupy typu relé EPS – porucha siete AC
APS – porucha akumulátora
Zatváranie skrutky (možnosť montáže zámku)
Montáž povrchová montáž
Signalizácia optická signalizace LED
Vyhotovenie plech DC01, 0.7mm, RAL9003 (biela), kovová
Stupeň krytia IP 20
Záruka 2 roky od dátumu výroby
Parametre
Výstupné napätie 24VDC-47,9VDC
Využitie Pre všeobecné účely, Viac technických výstupov
Výstupný prúd 0,1-3A
Batériová prevádzka Áno
Skriňa s priestorom na batérie 7-9Ah
Prevedenie zdroja V kovovom kryte
Normy EN50131, EN60839-11
Zálohovanie Zálohovaný
Hmotnosť2,3 kg
Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt
Otázka k produktu: HPSG2-24V2A-B - (5902135321058)
Pridať do wishlistu
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.
Naposledy navštívené
HPSG2-24V2A-B