LC-10-9-11-G
  • LC-10-9-11-G
Dostupnosť: na sklade v SR
Dostupnosť na predajni:
Bratislava - Na objednávku
Košice - Na objednávku
Žilina - Na objednávku
Nástenný rozvádzač 10 "9U RAL 7035 sklenené dvere
Výrobca:
Obj. čislo:
Prílohy na stiahnutie
10 "nástenné rozvádzače sú určené pre inštaláciu prvkov štruktúrovanej kabeláže malého rozsahu. Do štandardnej výbavy tohto typu rozvádzače patrí popredné 10" vertikálne lišty, sklenené dvere so zámkom, perforovaný skelet pre lepšie odvetrávanie a káblové prestupy v spodnej, hornej i zadnej časti. Rozvádzač je symetrický a jednoduchým otočením možno dosiahnuť pravého, alebo ľavého otváranie dverí. dvere je potom možné dodať v prevedení celoplechovom, alebo perforáciou. Štandardné farebné prevedenie rozvádzača je RAL 7035. Konštrukcia • nýtovaný skelet s perforáciou • predné sklenené dvere s jednobodovým zámkom • káblové prestupy v spodnej, hornej i zadnej časti • 10 "vertikálna lišty • v zadnej časti 4 otvory s priemerom 9 mm pre uchytenie na stenu • dvere otvárateľné v uhle 180 °, skryté pánty, možnosť voľby pravého, alebo ľavého otváranie • nosnosť 15 kg • stupeň krytia IP 20 Štandardné prevedenie - výška 9U, 488 mm - šírka 300 mm - hĺbka 265 mm - váha 11 Kg
Parametre
Hmotnosť11 kg
Súvisiaci tovar
Keline pevná polica 10"