PSA12010
  • PSA12010
  • Obrázok
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť na predajni:
Bratislava - Na sklade
Košice - Na sklade
Žilina - Na sklade
Zdroj 1A vidlicový, pre CCTV
Výrobca:
Obj. čislo:
Výstupné napätie
12VDC-23,9VDC
Využitie
Pre všeobecné účely, Pre CCTV
Výstupný prúd
0,1-3A
Batériová prevádzka
Nie
Prevedenie zdroja
Adaptér / desktop prevedenie
Zálohovanie
Nezálohovaný
Napájanie: 100÷240VAC
Výstup napájania: 1,0A/12VDC
Účinnosť: 84%
Energetická trieda: VI
Zabezpečenie: SCP, OLP
Rozmery: 64 x 28 x 78 mm
Poznámky: vodič 1,45m s konektorom 5.5/2.1
Parametre
Výstupné napätie 12VDC-23,9VDC
Využitie Pre všeobecné účely, Pre CCTV
Výstupný prúd 0,1-3A
Batériová prevádzka Nie
Prevedenie zdroja Adaptér / desktop prevedenie
Zálohovanie Nezálohovaný
Hmotnosť0,1 kg
Alternatívny tovar
Zdroj 12V/3A vidlicový pre CCTV, výstup-kabel: 1,45m + JACK 5,5/2,
Skladom
Obj. čislo: 5902135319369
Zdroj 12V/2A vidlicový pre CCTV , výstup-kabel: 1,45m + JACK 5,5/2,
Skladom
Obj. čislo: 5902135319352
Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt
Otázka k produktu: PSA12010 - (5906881446799)
Pridať do wishlistu
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.
Naposledy navštívené
PSA12010
Zdroj 1A vidlicový, pre CCTV
JA-197J
Elegantný kožený prívesok pre bezdotykovú autorizáciu používateľa. Duálny čip podporuje technológiu RFID (125 kHz) aj NFC (13,56 MHz), a je tak kompatibilný so všetkými staršími, súčasnými aj budúcimi prístupovými modulmi radu JABLOTRON 100, 100+ a Mercury.