- PSA12010
Napájanie: 100÷240VAC
Výstup napájania: 1,0A/12VDC
Účinnosť: 84%
Energetická trieda: VI
Zabezpečenie: SCP, OLP
Rozmery: 64 x 28 x 78 mm
Poznámky: vodič 1,45m s konektorom 5.5/2.1
Parametre
| Výstupné napätie | 12VDC-23,9VDC |