- PSD12050
- Napájanie: 90÷264VAC/50Hz
- Výstup napájania: 5A/12VDC
- Účinnosť: 87%
- Energetická trieda: V
- Zabezpečenie: SCP, OLP*
- Signalizácia činnosti: LED
- Plastový kryt s montážnym uchytením
- Rozmery: 116 x 54 x 35 mm
- Poznámky: vodič s konektorom 5,5/2,1 a sieťový vodič 230V napevno
Parametre
| Výstupné napätie | 12VDC-23,9VDC |