PSD12050
  • PSD12050
  • Obrázok
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť na predajni:
Bratislava - Na sklade
Košice - Na sklade
Žilina - Na sklade
Zdroj 12V/5A desktop ,Vstup: 1,15m + sieťová zástrčka Výstup: 1,45m + JACK 5,5/2,1
Výrobca:
Obj. čislo:
Výstupné napätie
12VDC-23,9VDC
Využitie
Pre všeobecné účely, Pre CCTV
Výstupný prúd
4-7A
Batériová prevádzka
Nie
Prevedenie zdroja
Adaptér / desktop prevedenie
Zálohovanie
Nezálohovaný
- Napájanie: 90÷264VAC/50Hz
- Výstup napájania: 5A/12VDC
- Účinnosť: 87%
- Energetická trieda: V
- Zabezpečenie: SCP, OLP*
- Signalizácia činnosti: LED
- Plastový kryt s montážnym uchytením
- Rozmery: 116 x 54 x 35 mm
- Poznámky: vodič s konektorom 5,5/2,1 a sieťový vodič 230V napevno
Parametre
Výstupné napätie 12VDC-23,9VDC
Využitie Pre všeobecné účely, Pre CCTV
Výstupný prúd 4-7A
Batériová prevádzka Nie
Prevedenie zdroja Adaptér / desktop prevedenie
Zálohovanie Nezálohovaný
Hmotnosť0,34 kg
Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt
Otázka k produktu: PSD12050 - (5906881446911)
Pridať do wishlistu
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.
Naposledy navštívené
PSD12050
Skladom
Obj. čislo: 5906881446911
iDS-2CD5D87G2/V-XS(2.8mm)(O-STD)