- PSG2-12V2A
Napájanie : 200÷240VAC
Výstup napájania : 2A/13.8VDC
Zhoda s normami : Konštrukcia zhodná s normou EN50131, stupeň 1÷2
EN60839-11
Prúd nabíjania akumulátora : 0.5A/1A
Účinnosť : 86%
Rozmery : 129 x 98 x 40 [+/-2 mm]
Zabezpečenia : SCP, OLP, OVP, UVP
Technické výstupy typu relé : EPS – porucha siete AC
APS – porucha akumulátora
Záruka : 2 roky od dátumu výroby
Poznámky - automatický test akumulátorov každých 5 min
- na montáž na DIN lištu – vyžadované uchytenie DIN2
Parametre
| Výstupné napätie | 12VDC-23,9VDC |