- PSG2-12V5A
Napájanie : 200÷240VAC
Výstup napájania : 4A/13.8VDC
Zhoda s normami : Konštrukcia zhodná s normou EN50131, stupeň 1÷2
EN60839-11
Prúd nabíjania akumulátora : 1A/2A
Účinnosť : 87%
Rozmery : 159 x 98 x 42 [+/-2 mm]
Zabezpečenia : SCP, OLP, OVP, UVP
Technické výstupy typu relé : EPS – porucha siete AC
APS – porucha akumulátora
Záruka : 2 roky od dátumu výroby
Poznámky - automatický test akumulátorov každých 5 min
- na montáž na DIN lištu – vyžadované uchytenie DIN3
Parametre
| Výstupné napätie | 12VDC-23,9VDC |